WordPress eTicaret Temalar

0

WordPress eTicaret temalar, bir çok işletmenin arayıp kendi markasını yansıtan bir tasarıma ulaşması için bu yazıyı yazmaya karar verdim. eTicaret günümüz de vazgeçilmezimiz olmaya başladı. Her işimizi internet üzerinden yapmaya başladık ve gidelim de bir kaç mağazaya bakıp bir kaç bir şey alayım havası kalmadı. eTicaret ile istediğimiz her ürün bir tık uzağımızda olmaya başladı.

İnternet üzerinden alışveriş yapıyoruz fakat ne kadar güvenilir, orası tartışılır bir konu. eTicaret sitenizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle korsan temalar ve korsan eklentilerden uzak durmamız gerekmektedir. Korsan temaların içinde şifrelenmiş kodlar mevcuttur ve web sitenizde bir açık teşkil edebilir, buda başınızı ağrıtabilir. Müşterinizin web sitenizde kendini güvenli hissetmesi gerekmektedir. Bunun için iletişim sayfaları ve kendinizi açıkça gösterdiğiniz bir sayfa web sitenizde olması gerekmektedir.

wordpress eticaret temalar,eticaret tema

Web sitenizi güvenli kılmak için gerekli eklentiler ve paketler satın almanız gerekmektedir. Emek vermeden emek biçemezsiniz unutmayın. eTicaret sitenizde SSL sertifikası olması zorunluluğu vardır. Google Chrome 2018 yılında SSL sertifikası olmayan web sitelerini güvensiz olarak işaretleyecek. Gün geçtikçe tüm web site sahipleri SSL e geçiş yapıyor.

En Etkili Şekilde eTicaret Nasıl Yapılır

eTicaretin de püf noktaları vardır. Web sitenizi her gün güncel tutmanız gerekmektedir. Her gün kendinizi bir müşteri yerine koyup web sitenizi incelemeniz gerekmektedir. eTicaret web sitenizi günlük olarak güncellemeniz müşterilerinizin size olan güvenini arttıracaktır.

En önemlisi google ın gözündede olmak istiyorsanız SSL sertifikası almanız gerekmektedir. Yıllık baz olarak uygun fiyatlarla satılmaktadır. Google’ın 2018 olayı ile chrome SSL sertifikası olmayan tüm siteleri şüpheli olarak göstericek ve kullanıcıların sizin sitenizde giriş yaptığında bu tür bi olayla karşılaşması akıllarda soru işareti bırakacağına emin olabilirsiniz.

WordPress eTicaret Temalar

BB Ecommerce Store

BB Ecommerce Store wordpress tema,wordpress eticaret temalar,eticaret tema

DEMO  İNDİR


Haber bültenimize abone olun ve paylaşımlarınızdan ilk siz haberdar olun.


eCommerce Store

eCommerce Store wordpress tema,wordpress eticaret temalar,eticaret tema

DEMO  İNDİR


Mobile Shop

Mobile Shop wordpress tema,wordpress eticaret temalar,eticaret tema

DEMO  İNDİR


SornaCommerce

SornaCommerce wordpress tema,wordpress eticaret temalar,eticaret tema

DEMO  İNDİR


ShopOne

ShopOne wordpress tema,wordpress eticaret temalar,eticaret tema

DEMO  İNDİR


Paylaştığımız eTicaret temaları tamamen sorunsuz ve hızlı temalardır. Temanızın hızınıza sunucunuz kalitesi de önemlidir. WordPress sitenizi hızlandırmak için yazdığımız yararlı yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Kesinlikle önceliğiniz SEO üzerine olsun böylelikle sıralamanız yükselir ve satışınız artar, iyi satışlar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir