En Hızlı WordPress Blog Temalar

2

En hızlı wordpress blog temalar ne işe yarar? Hızlı olması seo açısından faydalımıdır? Bir pozitif işlem katarmı? Hepimizin en ihtiyaç duyduğu güzel bir tasarımın yanı sıra hızlı olan WordPress temalarını sizlere bahsetmek istedim.

En Hızlı WordPress Blog Temalar

Google’ın ve web sitenize girecek olan kişilerin en önce dikkat ettiği kural, web sitenizin ne kadar kısa sürede açıldığı. Web sitenizi hızlandırmak için tema yanında çeşitli eklentiler kullanarak ta daha verimli bir hale getirebilirsiniz. WordPress blog açmayı düşünüyor ve tema arayışında mısınız, en hızlı ve seo bakımından alternatif olan temalara göz atınız. Google her zaman sitenizin güzelliğinden daha çok içeriğine bakmaktadır, kod oranından daha çok içerik olması her zaman artı bir puan kazandırarak sizleri google arama konusunda iyileştirmeler sunacaktır. En hızlı wordpress blog temalar ı bu konu altından göz atabilirsiniz kod oranları en az derece tasarlanmış şık kullanışlı wordpress temalardır.

WordPress sitenizin koddan daha çok içerik olması çok önemlidir, Google’ın gözünde sitenizin tasarımıyla değil içeriğiyle ilgilenmektedir. Basit ve şık bir tasarım kullanıcılarınız daha çok dikkatini çekecektir ve aradıkları bilgiye kolay bir şekilde erişebilirler.

WordPress sitenizde gereksiz kodlardan kaçının.

WordPress sitenizde “Javascript ve CSS” kodlarını web siteniz arayüze çektiği için web siteniz açılma süresi uzamaktadır, bu yüzden gereksiz kodlara wordpress sitenizde yer vermemeniz gerekmektedir.

Bu temalar tamamen ücretsiz bir şekilde WordPress.org‘ta paylaşılmaktadır. Bu temalar arasında sadece en hızlı wordpress temalarını seçip paylaşıma sunduk.

WordPress sitenizde kullanmanız gereken bazı eklentiler vardır, bunlar sitenize artı bir pozitif iyileştirme sağlar. Bu eklentiler bir diğer yazımda buradan bulabilirsiniz.

WordPress temanızın hızlı olduğu kadar sitenizi barındırdığınız sunucunun da hızlı ve fonksiyonlu olması gerekmektedir. WordPress temasını aktifleştir dikten sonra, WordPress’in eklentileri olan Cache ve Gzip eklentilerini kurup web sitenize entegre ederek kod oranını sıkıştırabilir böylelikle açılış hızını düşürebilirsiniz.

WordPress blog temanızı iyi seçiminden ziyade, satın aldığınız hosting’inde işleyiş olarak hızlı olması gerekmektedir. WordPress tema seçiminden önce her zaman sunucunun hızı önemlidir.

Rinzai

En Hızlı WordPress Blog Temalar,rinzai wordpress tema,en hizli wordpress tema,ücretsiz wordpress tema

DEMO | İNDİR


Horkos

En Hızlı WordPress Blog Temalar,horkos wordpress tema,en hizli wordpress tema,ücretsiz wordpress tema

DEMO | İNDİR


Newspaper Magazine

En Hızlı WordPress Blog Temalar,newspaper magazine wordpress tema,en hizli wordpress tema,ücretsiz wordpress tema

DEMO | İNDİR


Auckland

En Hızlı WordPress Blog Temalar,auckland wordpress tema,en hizli wordpress tema,ücretsiz wordpress tema

DEMO | İNDİR


Romana

En Hızlı WordPress Blog Temalar,romana wordpress tema,en hizli wordpress tema,ücretsiz wordpress tema

DEMO | İNDİR

  1. Fatih Kaya Fatih Kaya

    Yararlı bir konu olmuş indirip arşivime ekledim takipteyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir